Muziek/Musical

Lunchpluz/Marten de Paepe


Marten de Paepe
datum aanvang einde zaal prijs  
 afbeelding

Muzikant zijn is voor singer-songwriter Marten de Paepe geen seks, drugs & rock 'n roll, maar hard werken. Hele dagen trekt hij zich terug met zijn gitaren, een cassettespeler, koffie, sigaretten & mandarijntjes.

In zijn liedjes klinkt deze ingetogen inslag door. Alleen de beste ideeën mogen blijven. In zijn muziek vind je geen vervelende maniertjes of geveinsde emoties. Dit alles maakt Marten de Paepe een blijver.

Hij zingt over dagelijkse dingen waar iedereen zich in kan herkennen, bijvoorbeeld over zijn ochtendhumeur, verlopen vriendschappen of autorijden. Zijn folky stijl is moeilijk te vergelijken met die van anderen, maar hier en daar knipoogt hij naar zijn jeugdhelden: Neil Young en Nick Drake.


Voorstelling zonder lunch bijwonen?
Dat kan voor slechts € 5.  Bel: 030-2302023!

m.m.v. Johan Borger, Mischa Porte, Jesse Borger en Chantal van der Leest, foto: Bram Petraeus

LUNCHPLUZ
Een culinair en cultureel driegangenmenu op de zondagmiddag. Dat is LunchPluz. Tussen de gangen door luistert u naar bijzondere muziek. Zo komen zowel het eten als de artiest optimaal tot hun recht!

Tags

Hoofdmenu

sociale media